Strona główna

“Care4You.pl – Portal informacyjny dla osób starszych i ich rodzin ®”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w zakresie wsparcia informacyjnego, uruchomiliśmy portal poświęcony tematyce związanej z funkcjonowaniem osób starszych w społeczeństwie, ich codziennej aktywności oraz relacjami z bliskimi.

Zespół Care4You.pl

Nasz Zespół składa się z kilkunastu osób z wysokimi kwalifikacjami, kierunkowym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Zespół “Care4You.pl – Portal informacyjny dla osób starszych i ich rodzin ®” to uznane autorytety, specjaliści w środowisku, trenerzy, pracownicy naukowi.

 

– Wszelkie prawa zastrzeżone –
Wszelka forma, koncepcja, idea i treść zamieszczona na niniejszej stronie internetowej jest wyłączną własnością “Care4You.pl – Portal informacyjny dla osób starszych i ich rodzin ®” i podlega w całości ochronie prawnej w tym na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Bez wiedzy i pisemnej zgody “Care4You.pl – Portal informacyjny dla osób starszych i ich rodzin ®” zabronione jest jakiekolwiek wykorzystanie zarówno w odniesieniu do całości jak i którejkolwiek z części niniejszego portalu.